GEOSURVEY olarak maden ve endüstriyel projelerin çevreyle barışık işler yapmasına katkı sağlıyoruz. Çevresel kirlenmeyi önleyecek teknolojileri, doğal yaşamın devamı ve kalitesinin sağlanması adına hizmete dönüştürüyoruz. Çalışmalarımızı bu bilinçle yürütüyor, uzman teknik personellerimiz, yüksek teknolojili ve sertifikasyonlu ekipmanlarımız ile çevreye atık karışmaması amacıyla yapılmış olan uygulamaların son kontrol ve denetimlerini yaparak sızdırmazlığını belgelendiriyoruz. Akılcı, hızlı ve ekonomik çözümleri sunarak, geosentetik ürünlerin projelerinize sağladığı performansı bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, son teknolojileri kullanarak gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre sunmaya katkıda bulunmak.

Misyon

Uzman kadromuz ve ileri teknolojiyi bütünleştirerek beklentilerinize en üst seviyede karşılık vermek.

Kalite Yönetimi

American Society for Testing and Materials standartlarına cevap verecek şekilde, süpervizörlük hizmetlerimizde uluslararası akreditasyon ve kalibrasyona sahip sertifikalı uzman personel ve ekipmanlarımızla, projelerinizin her aşamasında kaliteden ödün vermeden işin teslimine kadar eksiksiz hizmet vermekteyiz.